Kolorowe mieszkanie dziennikarki

Kolorowe mieszkanie dziennikarki

Jedno z praktycznych podejść do urządzania wnętrz mówi, że najpierw powinno stworzyć się spokojną, zrównoważoną bazę, a dopiero następnie uzupełniać ją przykuwającymi wzrok dodatkami. W ten sposób stworzymy sobie komfortową sytuację – gdy będziemy chcieli coś zmienić, wystarczy wymienić dodatki, zamiast przemalowywać ściany i kuć posadzki. Zaglądając do mieszkania Doroty Szelągowskiej można odnieść wrażenie, że właśnie takiej zasadzie hołdowała, urządzając własne mieszkanie. Początkowo dziennikarka zaczęła tylko od dwóch kolorów – czerni i bieli. Można więc było odnieść wrażenie, że mieszkanie będzie bardzo nowoczesne, ale także nieprzytulne. Z czasem jednak wnętrze nabierało coraz to więcej charakteru.

https://hydrauliq.pl/hydraulik-serock/ jak odebrać w poznaniu mieszkanie odbiór mieszkania poznań w poznaniu odbiory mieszkań

Wszędzie zagościły kolorowe dodatki i meble. Na szczególną uwagę zasługuje czarno-biała kuchnia, w której znacząco wyróżnia się błękitny ekspres do kawy, różowa lodówka i żółta waga kuchenna. Całości dopełniają różnokolorowe lampy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem w kuchni dziennikarki jest ściana pomalowana farbą tablicową. Dzięki niej domownicy mogą bezpośrednio w tym miejscu zapisywać listę zakupów. W salonie dominuje styl eklektyczny, a meble i dodatki różnych stylistyk tworzą wrażenie przytulności i miłego chaosu.

Niepowtarzalny urok mają również biało-czarne schody, które swoim wyglądem przypominają klawiaturę fortepianu.