Jak stylizowany jest dom Magdy Gessler?

Jak stylizowany jest dom Magdy Gessler?

Gdy rozpoczynają się „Kuchenne Rewolucje” możemy usłyszeć, że ich prowadząca, Magda Gessler, jest kreatorką smaku i stylu. W kolejnych odcinkach widzimy, jak niekonwencjonalne rozwiązania stosuje w restauracjach, które przywraca do życia.

Jednych jej gust zachwyca, innych – odrzuca. Czy restauratorka stosuje swoje nietypowe pomysły na urządzanie wnętrz również we własnym domu? Obserwując wnętrze jej salonu, można zauważyć przede wszystkim, że jest to miejsce bardzo klimatyczne i przytulne.

Całość utrzymana została w ciepłych barwach, wśród których dominują pomarańcze i czerwienie. Rozmaitość wzorów na licznych dodatkach, przede wszystkim poduszkach i obrusach, sprawia wrażenie przyjemnego dla oka chaosu.

W tym domu już na pierwszy rzut oka mieszka ktoś, kto czuje się swobodnie i dobrze ze sobą, a także, co ważne, ani myśli przenosić do swojego domu tak często spotykane projekty prosto z katalogów. W Polsce Magda Gessler zasłynęła przede wszystkim jako restauratorka, więc rzadko kto wie, że jest ona również absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie.

Ukończone studia sprawiły, że kobieta czuje się przede wszystkim dekoratorką wnętrz – wystrój domu i każdej z jej restauracji wykonany jest według własnego pomysłu. Zamiłowanie do sztuki można zauważyć w wielu miejscach domu Magdy Gessler – jej dzieła widoczne są tu niemal na każdym kroku, tworząc niepowtarzalny klimat.