Gdzie Paris Hilton spędza wakacje?

Gdzie Paris Hilton spędza wakacje?

Własny dom to coś, o czym większość z nas może tylko pomarzyć. Nierzadko latami gromadzimy oszczędności, które z czasem pozwalają nam na zakup własnego kąta. Tymczasem wielu celebrytów nie tylko na co dzień może mieszkać we wspaniałych willach.

Często zdarza się, że tak jak Paris Hilton, mają również swoje własne, letnie rezydencje, w których mogą z przyjemnością spędzać kilka miesięcy w roku. Własna posiadłość, w której spędzamy część wakacji zwykle kojarzy nam się z niewielką działką poza miastem. Należy jednak pamiętać, że w przypadku Paris Hilton nasze codzienne doświadczenia nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość.

Jej baza wypadowa znajduje się nad samym brzegiem Pacyfiku. Czynsz za miesięczny wynajem takiego miejsca wynosi sześćdziesiąt dziewięć tysięcy dolarów miesięcznie! Już miesięczna opłata wystarczyłaby na zakup średniej wielkości mieszkania w Polsce. W letniej rezydencji Paris można nacieszyć się przestrzenią.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają dwie sypialnie oraz ogromnych rozmiarów salon. Dodatkowym atutem posiadłości jest pokaźna łaźnia. Na wartość nieruchomości najbardziej wpływa jednak bliskość oceanu oraz fakt, że w każdej chwili można podziwiać go z wygodnego tarasu.

www.panovie.pl