Gdzie mieszka Katy Perry?

Gdzie mieszka Katy Perry?

Wizja naszego wymarzonego domu często dość mocno mija się z rzeczywistością. Najczęściej nie ogranicza nas własna wyobraźnia, ale raczej możliwości finansowe i świadomość, że wybrany wystrój będzie nam towarzyszyć już przez kilka najbliższych lat. Światowej sławy gwiazdy nie mają tego rodzaju problemów z wyborem domu. Czasami, tak jak Katy Perry, decydują się na zakup kilku posiadłości. W takim postępowaniu nie byłoby nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że artystka zdecydowała się na zakup dwóch działek, które sąsiadują ze sobą. Obydwie znajdują się w Hollywood Hills w Los Angeles. Można jednak zauważyć znaczące różnice w stylistyce wybranych posiadłości.

Jedna z nich utrzymana jest w stylu hiszpańskim. Drugą z kolei można uznać za wyjątkowo nowoczesną. Cechuje ją przede wszystkim prostota, a wyróżniającą cechą bez wątpienia są tutaj okna, które sięgają od podłogi aż po sam sufit. Mieszkanie ze wszystkich stron otoczone jest zielenią. Salon został przeszklony w taki sposób, by roztaczał się z niego widok na pokaźnych rozmiarów ogród. Również posesja nie pozostawia wiele do życzenia – znajduje się na niej spory basen oraz miejsce przygotowane specjalnie na plenerowe przyjęcia. Luksus, na który mogła pozwolić sobie Katy Perry, nie jest w zasięgu możliwości większości z nas.

Za swoją nowoczesną posiadłość zapłaciła ponad jedenaście milionów dolarów, co w naszej rodzimej walucie daje prawie trzydzieści osiem milionów złotych.